در یک نگاه

خوشحالیم قراره ما رو بشناسید

درباره ما:                   

شرکتی جوان ،خلاق، در امر خدمات رسانی به ناشنوایان
شرکت کوشاناشنوایان پرتو تهران در سال ۱۳۹۲ ثبت گردیدکه محوریت اصلی فعالیت این شرکت خدمات رسانی به جامعه ناشنوایان می باشد. از آنجا که موسس این شرکت خود از ناشنوایان می باشند پس از تحقیق و بررسی در مورد مشکلات ناشنوایان تصمیم به راه اندازی این شرکت نموده تا بتواند اندکی از مشکلات این جامعه را با ارائه خدمات خود برطرف سازد .

 

خط مشی:

  • تا کارتمام نشده شرکت را ترک نمی کنیم
  • زمانی که کار تمام شد و سرپرست برگه ی گزارش روزانه را مطالعه و امضا وتایید کرد حق خروج از شرکت را داریم
  • اگر بدانیم هدیه ای مصداق رشوه است آن راقبول نمی کنیم.
  • تا زمانی مشتری از پروژه رضایت کامل نداشته باشد آن پروژه به مشتری تحویل نخواهد شد
  • این شرکت با هدف ایجاد رضایت مندی در جامعه ناشنوایان راه اندازی شده است.

 

مسئولیت های اجتماعی:

تیم های کاری موفق، مسئولیت‌های اجتماعی را می‌پذیرند تا دنیا را جای بهتری کنند .در مسیر رو به پیشرفت خود، ما همیشه با دید مثبتی به کمک و مسئولیت‌های اجتماعی نگاه کرده‌ایم، ما می‌دانیم که یه تیم موفق برای تحقق اهداف وایجاد جهانی بهتر، به اطراف خود اهمیت می‌دهد. همین موضوع باعث شده تا یکی از ارزش‌های شرکت ما، مسئولیت‌پذیری اجتماعی  باشد. ما باور داریم نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم، بی‌تفاوت نیستیم و پذیرش مسئولیت‌های اجتماعی را یک وظیفه می‌دانیم

 

ماموریت ما:

در ابتدای امر آرمانی را برای خود تعریف نمودیم تا بتوانیم همنوعان خود را که از نعمت شنوایی محروم اند با جامعه همراه کنیم و با ارائه خدماتی هر چند ناچیز از نگرانی ها ایشان بکاهیم و تا تحقق کامل این آرمان به آن پایبندیم و نهایت تلاش خود را خواهیم کرد.

 

 

نماد مجوز فعالیت
نماد مجوز فعالیت