دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته

دوربین مداربسته

استفاده از دوربین مدار بسته راهی مطمئن و سریع برای کنترل و نظارت بر سازمان ها ، کارخانه ها ، شرکت ها و… است. با استفاده از سیستم جامعه نظارت تصویری ( دوربین مداربسته ) که از اتصال استندالون (دستگاه ضبط دیجتیال) به دوربین( AHD , HD-SDI , IP  CAMERA , HD-TVI ) توسط کابل های مخصوص و فیش و  . . . تشکیل شده است.

می توان در هر لحظه و از هر مکان به نظارت و کنترل فضای کاری مورد نظر پرداخت و از صحت انجام امور مطلع گردید.

سیستم های نظارت تصویری از سالیان پیش به عنوان ابزاری مهم در بحث نظارت و ایجاد امنیت مورد استفاده قرار گرفته اند .

نیاز ما به افزایش امنیت انسانها و اموال آنها باعث بوجود آمدن ، توسعه وسیع دوربینهای امنیتی در سطح بسیاری از مکانهای دیگر شده.

با توجه به سابقه طولانی این سیستم ها، تحولات و پیشرفت های بسیار زیادی در این حوزه صورت پذیرفته است که اطلاع از روند این پیشرفت ها، آخرین دستاوردها و تکنولوژی ها، کمک شایانی به مدیران و کارشناسانی که در حال انتخاب و پیاده سازی یک سیستم نظارتی هستند،می باشد.

اگر در حال طراحی برای محلی هستید که تا کنون هیچ دوربین در آن نصب نشده یا قصد ارتقاء سیستم خودرا دارید ، مهندسین  ما همواره آماده مشاوره در سنجش نیاز، شما را برای خرید مناسب راهنمایی می نمایند.

بله.محصولاتی که ما ارائه می دهیم دارای گارانتی هستند که معمولا بیت۱۲تا۱۸ ماه است.داری پشتیبانی هم است که اگر شما دچار مشکل شدین بتوانیم شما را یاری دهیم.

تمامی محصولات خوب هستند بستگی به شرایط مکان استفاده شما و نیاز تان دارد.برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و۷روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید یا از طریق سایت با ما تماس بگیرید.

بله.می توانید بعد از انتخاب نوع محصول آن را از طریق سایت ما سفارش دهید.

می توانید از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت های  عضو شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

در شمال فارس(شهرستان آباده)بلوار استقلال.چهار راه جوادیه.مرکز رشد فناوری آباده (تماس با ما)

خیر.در حال حاضر تنها کالاهایی امکان خرید دارند که در سابت ما وجود دارند.

قیمت محصولات بستگی به کارایی آنها دارد.شما با توجه به نوع نیازتان محصول را انتخاب کرده و با مراجعه به سایت یا تماس ما از قیمت آن می توانید مطلع شوید.

بله.شما می توانید با ما تماس بگیرید ومحصول خود را سفارش دهید.

نماد مجوز فعالیت
نماد مجوز فعالیت