آنتی ویروس

آنتی ویروس

آنتی ویروس

در دنیای شبکه‌ای امروز، لزوم داشتن یک نرم‌افزار ضدویروس قدرتمند که کامپیوتر ما را از انواع ویروس‌ها، کرم‌ها، بمب‌های منطقی و به‌طور کلی کدهای مخرب مصون بدارد، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود. خوشبختانه (شاید هم متاسفانه) انتخاب‌های متعددی در این زمینه وجود دارد.

نرم افزارهای آنتی ویروس اختصاصاً برای دفاع از سیستم ها در برابر تهدیدهای ویروسها طراحی و نوشته می شوند. متخصصان امنیتی قویاً توصیه به استفاده از آنتی ویروس می کنند زیرا آنتی ویروس از رایانه شما نه تنها در برابر ویروسها بلکه در برابر انواع بدافزارها نیز محافظت می کند. در واقع آنتی ویروس یک برنامه کامپیوتری است که برای مرور فایلها و تشخیص و حذف ویروسها و دیگر بدافزارها از آن استفاده می شود.

در این مقاله برخی از تکنیکهای رایج در بین آنتی ویروسها را که برای تشخیص بدافزارها به کار برده می شوند مورد بررسی قرار خواهیم داد. در حالت کلی آنتی ویروس ها از دو تکنیک اصلی برای رسیدن به اهدافشان استفاده می کنند:

  • روش مبتنی بر کد (امضا): در این روش با استفاده از یک دیکشنری ویروس که حاوی امضای ویروسهای شناخته شده است، احتمال وجود ویروسهای شناخته شده در فایلها مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرند.
  • روش مبتنی بر رفتار: در این روش هدف شناسایی رفتارهای مشکوک هر برنامه کامپیوتری است، زیرا احتمال دارد رفتار مذکور نشان دهنده یک آلودگی ویروسی باشد.

قیمت محصولات بستگی به کارایی آنها دارد.شما با توجه به نوع نیازتان محصول را انتخاب کرده و با مراجعه به سایت یا تماس ما از قیمت آن می توانید مطلع شوید.

بله.محصولاتی که ما ارائه می دهیم دارای گارانتی هستند که معمولا بیت۱۲تا۱۸ ماه است.داری پشتیبانی هم است که اگر شما دچار مشکل شدین بتوانیم شما را یاری دهیم.

خیر.در حال حاضر تنها کالاهایی امکان خرید دارند که در سابت ما وجود دارند.

می توانید از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت های  عضو شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

بله.می توانید بعد از انتخاب نوع محصول آن را از طریق سایت ما سفارش دهید.

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و۷روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید یا از طریق سایت با ما تماس بگیرید.

تمامی محصولات خوب هستند بستگی به شرایط مکان استفاده شما و نیاز تان دارد.برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

بله.شما می توانید با ما تماس بگیرید ومحصول خود را سفارش دهید.

نماد مجوز فعالیت
نماد مجوز فعالیت