ردیاب

ردیاب

ضرورت ردیابی به کمک GPS

ردیاب GPS چیست و چگونه کار می‌کند؟

GPSحس سیستم موقعیت یاب جهانی است که به کمک ماهواره‌های متعددی که در مدارهای معین به دور زمین می‌گردند، توانایی مکان یابی را برای کاربران فراهم می‌کند. ردیاب GPS به کمک ردیابی مکان و زمان شما قادر است اطلاعات زیادی در مورد مسیر و سرعت شما در هر نقطه‌ای از دنیا فراهم کند. ردیاب‌های GPS توانایی  ردیابی ماشین ها ، تجهیزات، تلفن‌های همراه، مردم، حیوانات و … را دارند.

دستگاه ردیابِ همراه پس از یافتن مکان خودرو، اطلاعات محاسبه شده شامل موقعیت، سرعت، جهت حرکت و اطلاعات تکمیلی دیگر را توسط سیم‌کارت داخلی به سیستم مرکزی فرستاده و مالک خودرو یا مدیر شرکت می‌تواند با استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه هوشمند، موقعیت خودرو را به طور دقیق روی نقشه مشاهده کند.

ضرورت ردیابی

ردیابی خودرو به کمک GPS می‌تواند ابزاری مهم برای زندگی روزمره و یا حتی کسب و کار شما باشد و باعث صرفه‌جویی زیادی در پول و زمان شما شود. به کمک ردیاب خودروی افرا شما می‌توانید در هر زمان از موقعیت ماشین خود مطلع شوید و در صورت به سرقت رفتن آن، آخرین موقعیت ماشین را به صورت آنلاین روی نقشه مشاهده کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های این ردیاب امکان نمایش سرعت خودروی شماست و در صورتی که از سرعت مجاز بالاتر روید به شما هشدار می‌دهد. هم‌چنین به کمک این ردیاب می‌توانید مصرف سوخت خود را به طور تقریبی مشاهده کنید که همین امر به صرفه‌جویی در مصرف سوخت کمک خواهد کرد.

در صورتی که شما در کسب و کارتان از وسایل نقلیه استفاده می‌کنید، استفاده از ردیاب افرا می‌تواند به شما در کاهش زمان‌های اتلافی، بهبود عملیات مسیریابی و بهبود خدمات به مشتریان کمک کند. در نتیجه شما قادر خواهید بود که هزینه‌های خود را کاهش داده و در عین حال سطح کیفیت خدمات خود را بالا ببرید. به طور کلی استفاده از ردیاب GPS به شما در داشتن یک تجارت هوشمندانه‌تر  کمک خواهد کرد.

پیشرفت سریع فناوری روز به روز به حل مشکلات بیشتری کمک می کند یکی از فناوری های که در چند سال اخیر رشد چشم گیری داشته سیستم GPS است.این سیستم منجر به پیدایش ردیاب پیشرفته شده که دقت و کارایی بالایی دارند.این ردیاب مزایای زیادی دارد که آن را بیان می کنیم برای نمونه مزایای ردیاب خودرو را بیان می کنیم:

۱-اطمینان: این ردیاب احساس اطمینان خاطر به صاحب خورد می دهد و این امکان را دارد که صاحب خودرو بتواند اتومبیل خود را از راه دور کنترل کند و ازوضعیت آن با خبر شود.

۲-امنیت:ایمن کردن خودرو در برابر سارقان.اگر خودرو شما سرقت رود این ردیاب به شما کمک می کند خودرو خود را ردیابی کرده و موقعیت آن را پیدا کنید.

 

 

 

در شمال فارس(شهرستان آباده)بلوار استقلال.چهار راه جوادیه.مرکز رشد فناوری آباده (تماس با ما)

شما در ۲۴ ساعت شبانه روز و۷روز هفته می توانید سفارش خود را ثبت کنید یا از طریق سایت با ما تماس بگیرید.

قیمت محصولات بستگی به کارایی آنها دارد.شما با توجه به نوع نیازتان محصول را انتخاب کرده و با مراجعه به سایت یا تماس ما از قیمت آن می توانید مطلع شوید.

بله.شما می توانید با ما تماس بگیرید ومحصول خود را سفارش دهید.

می توانید از طریق درگاه اینترنتی و با استفاده از همه کارت های  عضو شتاب هزینه سفارش را به صورت آنلاین پرداخت کنید.

بله.محصولاتی که ما ارائه می دهیم دارای گارانتی هستند که معمولا بیت۱۲تا۱۸ ماه است.داری پشتیبانی هم است که اگر شما دچار مشکل شدین بتوانیم شما را یاری دهیم.

بله.می توانید بعد از انتخاب نوع محصول آن را از طریق سایت ما سفارش دهید.

خیر.در حال حاضر تنها کالاهایی امکان خرید دارند که در سابت ما وجود دارند.

تمامی محصولات خوب هستند بستگی به شرایط مکان استفاده شما و نیاز تان دارد.برای راهنمایی بیشتر می توانید با ما تماس بگیرید.

نماد مجوز فعالیت
نماد مجوز فعالیت